Концепція нової моделі методичної служби Святошинського районуСторінка1/3
Дата конвертації24.03.2020
Розмір86,2 Kb.
ТипКонцепція
  1   2   3

ГЛОСАРІЙ

Методист — спеціаліст у галузі методики вивчення навчального предмета, працівник методичної установи, який професійно займається методичною роботою.

Методична роботацілісна система дій і заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації та професійної майстерності кожного педагогічного працівника, розвиток його творчого потенціалу, досягнення позитивних результатів у професійній діяльності, яка ґрунтується на сучасних досягненнях психолого-педагогічної науки, на аналізі результатів навчально-виховного процесу та враховує досвід діяльності педагогів.

Методичний супровід – комплекс взаємопов’язаних цілеспрямованих дій, заходів, спрямованих на надання всебічної допомоги вчителю у вирішенні проблем та утруднень, які сприяють його розвитку та саморозвитку протягом усієї професійної діяльності.

Педагогічна компетентність учителя - це єдність його теоретичної та практичної готовності до здійснення педагогічної діяльності.Самоосвіта – система навчання відповідно до власних освітніх цілей з мінімальною участю інших осіб, самотужки, яка впливає на постійне удосконалення особистості.

Самореалізаціясвідома діяльність особистості, спрямована на реалізацію власних сил, здібностей, можливостей тощо.

Саморозвиток – розумовий або фізичний розвиток людини, якого вона досягає самостійним заняттям, вправами; розвиток кого-, чого-небудь власними силами, без впливу, сприяння яких-небудь зовнішніх сил; те саме, що саморух.

Тьютор (англ. tutor, від лат. tueor — спостерігаю, піклуюсь) — педагог-наставник в англійських "паблік скулз", старших класах граматичних шкіл і педагогічних коледжів.

Проект
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка