Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №117» Дніпропетровської міської радиСкачати 341,3 Kb.
Сторінка1/11
Дата конвертації14.01.2020
Розмір341,3 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

Комунальний заклад освіти

«Середня загальноосвітня школа №117»

Дніпропетровської міської радиПідготувала:

заступник директора з НВР,

вчитель вищої категорії,

Гатило Оксана Леонідівна

2015р.

ОПИС ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЕКТУ 1. Назва проекту: Моделювання науково - методичної роботи закладу відповідно до науково – методичної проблеми

 2. Учасники проекту: Адміністрація та педагогічний колектив загальноосвітнього навчального закладу

 3. База реалізації проекту: загальноосвітній навчальний заклад

 4. Обґрунтування вибору проблеми: Удосконалення навчально-виховного процесу в загальноосвітньому закладі пов’язане з необхідністю модернізації внутрішньошкільної науково-методичної роботи, її вдосконалення на інноваційній основі, залучення педагогів у творчу діяльність та дослідно-експериментальну роботу і формування в них нових підходів до організації науково-методичної роботи, нового розуміння педагогічної творчості. Дослідно-експериментальну діяльність шкільного педагога необхідно розглядати як форму педагогічної творчості – з одного боку, та як умову позитивного розвитку шкільної навчально-виховної системи – з іншого. Чинна система внутрішньошкільної науково-методичної роботи відіграє важливу роль у розвитку сучасної загальноосвітньої школи. Тривалий час вона відповідала вимогам школи: педагогічні кадри були озброєні необхідними знаннями, вміннями; сприяла піднесенню їх наукового рівня та професійної майстерності. Однак, як у змістовному, так і в організаційному плані, внутрішньошкільна науково-методична робота нині не забезпечує повною мірою подолання суперечностей між рівнем знань та вмінь педагогів і вимогами суспільства. Отже, задля підвищення ефективності шкільної освіти, потрібно розглядати необхідність удосконалення науково – методичної роботи через призму моделі психолого-педагогічної компетенції вчителя у двох блоках: блоку знань та блоку умінь. При цьому, на підставі оцінки та самооцінки діяльності вчителя визначати нові методичні проблеми, що загалом створює певну циклічність та цілісність роботи всього педагогічного колективу школи.

 5. Мета проекту: Удосконалення науково-методичної роботи в школі - важлива складова успішної роботи загальноосвітнього навчального закладу. Головною метою є необхідність розглядати її лише у зв’язку зі змінами та динамікою головних результатів усього процесу в школі, а також із позитивними змінами в рівні цих показників протягом обраного періоду вивчення узагальнення перспективного педагогічного досвіду для конкретного вчителя.
 1. Каталог: doc -> files -> news
  news -> Тема: Лірична драма І
  news -> Урок з елементами інсценування Учитель української мови та літератури Івашиненко Н. А. м. Макіївка
  news -> Основи здоров’я
  news -> Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики, як засіб підвищення результативності навчання з досвіду роботи Кровіцької Л
  news -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
  news -> З досвіду роботи
  news -> Початкова школа у 2015/2016 навчальному році початкова школа повністю переходить на нові навчальні програми, відповідно четвертокласники продовжують навчання і за новими предметами, такими як: «Природознавство», «Я у світі», «Інформатика»
  news -> Аудіювання автентичних музичних творів на уроках англійської мови в старших класах середньої школи
  news -> Батьківські збори «Уроки спілкування»
  news -> Тема: Державні символи України


  Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка