Кнтеу (реферат) Київ – 2013 Актуальність теми дослідженняСторінка1/10
Дата конвертації05.10.2019
Розмір72 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Київський національний торгівельно-економічний університет

Трансформація політичної безпеки масових комунікацій в умовах посилення боротьби з тероризмом
1. Кіслова Дениса Васильовича, кандидата політичних наук, доцента кафедри маркетингу і реклами КНТЕУ

(РЕФЕРАТ)

Київ – 2013


Актуальність теми дослідження обумовлена значними змінами в засобах і механізмах формування політичного, інформаційного, соціокультурного просторусвітової громади. Однією з основних складових цих неоднозначних процесів є трансформація масових комунікацій, які зазнали революційних технологічних й змістовних перетворень.

Набуття зазначеними перетвореннями великого розмаху, доступність використання комунікацій, безперервне поширення інформаційно-комунікаційних можливостей та послуг постійно впливають на політичний вимір національної безпеки України.

Політична безпека як різновид, атрибут і фактор національної безпеки є найважливішим інструментарієм, що забезпечує подальший розвиток країни на тривалий історичний період в умовах стабільного та позитивного існування суспільства, захищеного від руйнівного впливу внутрішніх і зовнішніх загроз та негативних викликів. Одним з них є міжнародний тероризм як найбільш жорстка, підступна і непередбачувана загроза, що набула нових рис у сфері політичної боротьби, які отримали назви медіа-тероризму, кібертероризму, мережевих війн тощо через відповідне використання масових комунікацій в цілях впливу на політичну свідомість мас в інтересах терористичного середовища.

Трансформаційні процеси, що відбуваються в масових комунікаціях і є загрозливими для політичної безпеки України, потребують особливих і додаткових антитерористичних заходів в загальній системі національної безпеки.Теоретичні розробки, що ставлять за мету формування професіональної потужної системи антитерористичної боротьби в інформаційному просторі країни є актуальними та необхідними для зміцнення інформаційної безпеки. Дослідження, спрямовані на з’ясування коріння, природи, мотивів, напрямків, тенденцій і можливостей розвитку інформаційно-комунікаційних систем, (зокрема, масових комунікацій) формування методів і засобів нейтралізації та протидії використанню їх в злочинних інтересах терористичним середовищем, є важливими і своєчасними.


Каталог: sites -> default -> files -> work files
work files -> Реферат підручника «економічна кібернетика»
work files -> Г. С. Сковороди нан україни на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки Реферат
work files -> Реферат теорія і практика інтегрованого навчання хімічних дисциплін студентів
work files -> „Основні тенденції глобалізації світової економічної системи” розглянуто еволюцію глобалізації в межах єдиної хроноструктури, у кожному стані якої ці процеси набували нової якості, залишаючись незмінними за своєю об’єктивною суттю
work files -> Реферат роботи Формування екологічно стабільних агроландшафтів як основа продовольчої безпеки України
work files -> Реферат роботи циклу праць
work files -> Даний цикл робіт складається із монографій, підручників, навчальних посібників, препринтів…
work files -> Реферат ключові слова


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка