Кількість кредитів єктс 5 кредитиСкачати 20,93 Kb.
Сторінка1/11
Дата конвертації26.03.2020
Розмір20,93 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

«Соціологія»

7 семестр

Кількість кредитів ЄКТС – 1.5 кредити.

I.Соціологія – це дисципліна, яка надає ключ для вивчення сучасних проблем та викликів, таких як глобалізація, тероризм та зміна суспільно-політичного клімату. Завдяки цьому курсу студенти навчаться мислити критично відносно своєї ролі в суспільстві, поглибитися у питання побудови сучасного світу та основ суспільного життя.

 

Студенти мають навчитися вирішувати актуальні суспільні виклики через призму знань про соціальну структуру та соціальні процеси суспільства, які лежать в основі багатьох проблем та змін сучасного світу. 

По завершенню курсу студент зможе зрозуміти як соціологія збагачує та взаємодіє з іншими суспільно-політичними науками, а також допомагає урядовим, бізнесовим та громадсько-політичним організаціям у їх повсякденній практиці.

 

Метою викладання навчальної дисципліни “Соціологія” є надання студентам теоретичних та методичних підходів для отримання емпіричного знання про стан, закономірності функціонування, розвиток масових соціальних явищ та процесів.

 

ІІ. Місце навчальної дисципліни в програмі підготовки фахівців даного напряму підготовки (спеціальності).

Оскільки Соціологія є генералізуючою наукою (тобто такою, що вивчає всі сфери суспільного життя), студент за результатами її вивчення отримає ключ до комплексного розуміння дисциплін соціально-гуманітарного циклу (таких, як: Економіка, Політологія, Релігієзнавство та інших).
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка