К. О. Сорока Дніпропетровська державнаСкачати 185,72 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації24.03.2020
Розмір185,72 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7

УДК 658.8К.О. Сорока
Дніпропетровська державна

фінансова академіяМеханізм Управління

маркетинговою

діяльністю на машинобудівному підприємстві
Розкрито суть і комплексний підхід до управління маркетинговою діяльністю. Запропоновано механізм управління маркетинговою діяльністю на основі комплексу маркетингу для машинобудівного підприємства, а саме: товарна політика, цінова політика, комунікації і політика розподілу.


Ключові слова: управління маркетингом, концепція управління маркетингом, комплексний підхід, комплекс маркетингу, продукт (товар), ціна, реклама, збут.


Постановка проблеми. Сучасне розуміння суті маркетингу вимагає інших підходів до управління маркетингом, ніж до традиційного управління в будь-якій іншій сфері. Застосування маркетингу на машинобудівному підприємстві дає можливість оптимізувати використання його ресурсів та виробничих потужностей, виходячи з дослідження стану кон'юнктури ринку певних товарів, формування і використання «портфеля замовлень», проведення ефективної закупівлі і збуту.

Діяльність підприємств машинобудівної галузі завжди мала свої особливості, тому доцільно провести дослідження щодо формулювання теоретичних засад організації маркетингового управління саме в умовах сфери машинобудування в Україні. Ефективне функціонування машинобудівного підприємства неможливе без якісного управління маркетингом.

З огляду на це розробка механізму управління маркетинговою діяльністю машинобудівного підприємства є об’єктивною необхідністю для ефективної роботи промислового підприємства.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка