Інтерактивні форми роботи по взаємодії з сім'єюСкачати 133,33 Kb.
Сторінка1/12
Дата конвертації27.12.2018
Розмір133,33 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12

Інтерактивні форми роботи по взаємодії з сім'єю

Шкільне життя починається з Дня Знань і закінчується випускним балом. У цей відрізок часу діти вчаться осягати не тільки премудрості шкільних наук, а й через організацію виховної роботи формуються як особистості. Життя дитини в цей період складається з двох важливих сфер: школа і сім'я, які постійно зазнають значних змін у зв'язку з вимогами сучасної реальності. Школа є тим державним осередком, з яким сім'я взаємодіє найчастіше.Значимість даної проблеми визначається тим, що сьогодні на тлі «життєвого потенціалу» сім'ї відзначається тенденція падіння рівня її психологічного здоров'я і, відповідно, її виховних можливостей.

Проблематичними для цієї категорії сімей в умовах, що склалися, видаються питання досягнення подібності сімейних цінностей, збереження соціально-рольової адекватності дій її членів, активності сім'ї щодо перспектив. Все це в цілому сприяє розвитку внутрісімейної емоційної незадоволеності, соціальної пасивності та байдужості до реальної дійсності.


Найбільш актуальним на сьогоднішній день стає підвищення педагогічної культури батьків як основи розкриття творчого потенціалу, вдосконалення сімейного виховання, через класні, загальношкільні, районні чи обласні заходи.

Тому ефективність освіти і виховання дитини залежить від того, наскільки тісно вони взаємодіють. Провідну роль в організації співпраці сім'ї та школи грає педагог. Вимоги сучасної реальності змушують педагогів опановувати новітні технології педагогічної науки і освіти для використання їх у своїй роботі, шукати нові форми співпраці з батьками.

Перед колективом ми поставили за мету створити в навчальному закладі організований простір взаємодії з сім'єю, сформувати позитивне суб'єктивне ставлення батьків до школи як педагогічної системи.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   12


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка