Інформація про виконання програми " Захисту прав дітей на 2018-2020 роки" за 2019 рік. Профілактика дитячої бездоглядності, жебрацтва, правопорушень, пияцтва та наркоманії в дитячому середовищіСторінка1/3
Дата конвертації28.03.2020
Розмір17,7 Kb.
ТипІнформація
  1   2   3

Інформація про виконання програми

Захисту прав дітей на 2018-2020 роки”

за 2019 рік.

Профілактика дитячої бездоглядності, жебрацтва, правопорушень, пияцтва та наркоманії в дитячому середовищі

З початку року службою у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради спільно з працівниками Мукачівського відділу поліції ГУНП у Закарпатській області проведено 65 профілактичних заходів, під час яких виявлено та вилучено з загрозливого середовища 17 дітей. З числа виявлених - 10 дітей влаштовано до притулку для дітей, 5 дітей в обласну дитячу лікарню, 2 - влаштовано в сім'ю знайомих. Також проведено 12 рейдів у рамках всеукраїнського заходу “Урок”, під час яких виявлено 13 дітей, що не приступили до навчання. За сприяння служби всі діти зараховані до навчальних закладів, батьки притягнуті до адміністративної відповідальності.

З метою профілактики злочинності та правопорушень серед дітей міста за цей самий період в навчальних закладах працівниками служби прочитано 13 лекцій, проведено 92 індивідуальні бесіди з дітьми та 162 бесіди з батьками. Взято участь у 14 судових засіданнях, в яких розглядались кримінальні справи. Всі діти забезпечені безкоштовними адвокатськими послугами. За позовними заявами, ініційованими службою у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради 5 батьків позбавлені батьківських прав стосовно 6 дітей, у 3 батьків 11 дітей відібрані судом без позбавлення їх батьківських прав.

Внаслідок налагодження співпраці між службою у справах дітей, медиками, освітянами та соціальними працівниками спільно розглянуто 32 повідомлення про порушення прав дітей, проведено обстеження 153 сімей, в яких виховуються діти. За наслідками перевірок на облік служби взято 26 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають в сім’ях, де батьки неналежним чином виконують свої обов’язки. Зафіксовано 2 випадки жорстокого поводження з дитиною, винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності, діти перебувають на обліку служби, отримали консультацію психолога за місцем навчання. За цей час до служби надійшли 5 повідомлень стосовно вживання 5 неповнолітніми алкогольних та наркотичних речовин. По факту виявлення вживання дітьми наркотичних речовин порушена кримінальна справа, одна дитина поміщена до Закарпатського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. З дітьми та їх батьками проведені профілактичні бесіди, діти перебувають під контролем за місцем навчання та проживання.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка