Інформаційні технології і засоби навчанняСкачати 101,5 Kb.
Сторінка1/11
Дата конвертації16.04.2019
Розмір101,5 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

УДК 371.64:004.4Литвинова Світлана Григорівна

кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, м. Київs_litvinova@i.ua

ДО ПИТАННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОННИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ

Анотація. У статті висвітлено науково-методичні підходи до організації експертизи якості електронних освітніх ресурсів (ЕОР) для загальноосвітніх навчальних закладів. Визначено понятійний апарат, описано об’єкт експертизи, уточнено окремі аспекти функцій експертизи, визначено основні завдання, які стоять перед експертизою, узагальнено принципи проведення експертизи (науковість, індивідуалізація, активне включення у навчальний процес тощо), описані вимоги до учасників експертизи ЕОР, обґрунтовано відповідність ЕОР дидактичним та методичним вимогам та описано алгоритм підготовки об’єкта експертизи до визначення відповідності дидактичним вимогам. Встановлено, що експертиза ЕОР спрямована на одержання від експертів відповідних даних та прийняття на їх основі компетентних рішень щодо доцільності використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Ключові слова: експертиза; електронні освітні ресурси; принципи; завдання; якість.

1. ВСТУП

Розвиток інформаційно–комунікаційних технологій, впровадження їх у навчально–виховний процес, забезпечення навчального простору загальноосвітніх навчальних закладів доступом до мережі інтернет та навчальним електронним контентом – усі ці процеси зумовили педагогічну спільноту поставити на перший план питання якості електронних освітніх ресурсів.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка