Ii. Проект «ІнфоПресЦентр «Дружба об’єднує» матеріально-технічне забезпеченняСкачати 15,33 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації07.10.2019
Розмір15,33 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7


II. ПРОЕКТ

«ІнфоПресЦентр «Дружба об’єднує»

(матеріально-технічне забезпечення

інформаційно-просвітницької діяльності органу самоврядування

КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» КМР)
  1. Анотація проекту

Проект відповідає тематичному напряму «Освіта». Його планується реалізувати в комунальному позашкільному навчальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» Криворізької міської ради, який є комплексним закладом, що надає освітні послуги за художньо-естетичним, соціально-реабілітаційним, науково-технічним, гуманітарним та екологічним напрямами. Понад тисяча дітей займається у 33 гуртках. Великий контингент як дітей, так і батьків охоплений інформаційно-просвітницькою діяльністю ЦДЮТ «Дружба».

Важливою складовою сучасного закладу освіти, обумовленою потребами формування громадянського суспільства, соціалізації дітей та юнацтва, є функціонування органу учнівського самоврядування. Участь у самоврядуванні розвиває відповідальність за справи як на рівні гуртка, так і закладу в цілому, сприяє духовному зростанню, становленню активної життєвої позиції, розвитку організаторських здібностей дітей.

ІнфоПресЦентр «Дружба об’єднує» (попередня назва прес-центр) являє собою один із секторів органу самоврядування КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР і відповідає за інформаційно-просвітницьку діяльність. Зокрема члени ІнфоПресЦентру активно залучаються до планування і реалізації заходів внутрішніх довготривалих проектів: «Від джерел – до джерел» (з національно-патріотичного виховання), «Виховуємо вміло» (з виховної та профілактичної роботи щодо безпеки життєдіяльності та правопорушень), – а також багатьох поточних короткотривалих проектів різних рівнів: від внутрішніх до всеукраїнських. Видаються газета «Джерело» та інформаційно-просвітницькі матеріали, проводяться інформаційні хвилинки, круглі столи, створюються презентації. Діти беруть участь у відповідних конкурсах, готують інформацію для сторінки закладу у Фейсбуці, поповнюють фотоархів.

ІнфоПресЦентр потребує сучасного матеріально-технічного оснащення. Це дозволить значно покращити якість інформаційно-просвітницької роботи і видавничої продукції органу самоврядування, гідно презентувати останню, підвищити рівень володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, сприятиме формуванню різноманітних компетентностей та соціалізації вихованців.

Загальний обсяг коштів для реалізації проекту - 149800 грн.

Фінансування проекту на 95 % здійснюється за рахунок гранту конкурсу проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», після закінчення проекту обладнання передається на баланс відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради для використання в КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР. Заявник разом з партнерами сплачують 5% бюджету проекту.Каталог: files -> project
files -> Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю
files -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
files -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
project -> Концепція розвитку освіти україни на період 015-2025 років проблеми, досвід і перспективи
project -> Створення центру художньо-естетичного розвитку Мікс
project -> Школа – центр розвитку суспільства
project -> Конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет"
project -> Конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет"
project -> Проект «Природничі науки»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка