І. Загальні положенняСкачати 154,79 Kb.
Сторінка1/8
Дата конвертації06.04.2019
Розмір154,79 Kb.
ТипРозпорядження
  1   2   3   4   5   6   7   8
І. Загальні положення
1.1. Комунальна організація (установа, заклад) Яготинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Яготинської районної ради Київської області (далі-Заклад) заснована на спільній власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району. Яготинська районна рада (далі-Засновник) від імені та в інтересах зазначених територіальних громад здійснює правомочності з володіння, користування, розпорядження та управління Закладом. Заклад безпосередньо підпорядковується Яготинській районній раді і входить до її сфери управління. Майно Закладу перебуває у комунальній власності і закріплюється за ним на праві господарського відання.
1.2. Найменування Закладу:

- повне (українською) – Яготинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Яготинської районної ради Київської області;

- скорочене (українською) – Яготинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Яготинської районної ради Київської області;

- повне (російською) – Яготинская Общеобразовательная школа І-ІІІ степенем № 1 Яготинского районного сонета Киевской области;

- скорочене (російською) – Яготинская ООШ І-ІІІ ступеней № 1 Яготинского районного сонета Киевской области.
1.3. У своїй діяльності Заклад керується чинним законодавством України, цим Статутом, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778, інших нормативно-правових актів, рішеннями Яготинської районної ради, розпорядженнями голови Яготинської районної ради, Порядком управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста Яготинського району.
1.4. Заклад є юридичною особою. Права і обов’язки юридичної особи Заклад набуває з дня його державної реєстрації.
1.5. Заклад здійснює свою діяльність на підставі і відповідно до чинного законодавства України, розпорядчих документів та доручень Засновника та цього Статуту.
1.6. Заклад несе відповідальність за своїми зобов’язаннями в межах належного йому майна відповідно до чинного законодавства. Заклад не несе відповідальність за зобов’язаннями Засновника.
1.7. Заклад не несе відповідальність за зобов’язаннями держави та Засновника, а держава та Засновник не несуть відповідальності за зобов’язаннями Заклада.
1.8. Місцезнаходження: вул. Шевченка, 86, м. Яготин, Київська обл., 07700
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка