«Хай завжди буде дружба, хай завжди будуть друзі, хай завжди буду я!»



Сторінка1/4
Дата конвертації15.10.2019
Розмір45 Kb.
ТипКонспект
  1   2   3   4

План – конспект заняття

з дітьми 6-го року життя
Тема:«Хай завжди буде дружба,

хай завжди будуть друзі,

хай завжди буду я!»


Розробка вихователя ДНЗ №98

Гордашевської Олени Михайлівни

Київ 2011

Мета. Розвивати партнерські, дружні взаємини, виховувати щирість, бажання допомагати друзям, заохочувати дітей до співпереживання та співчуття.

Продовжувати знайомити дітей з особливостями людських взаємин, формувати уявлення про дружбу, навчати прислухатися до своїх почуттів, емоцій, об'єктивно оцінювати власні вчинки та вчинки інших.

Формувати уміння активно висловлювати свою думку та аргументувати її, прислухатися до висловлювань своїх товаришів, вступати в обговорення.

Розвивати монологічне та діалогічне мовлення, творчу уяву, збагачувати словник дітей назвами позитивних моральних якостей людей. Стимулювати до аналізу та узагальнень, вчити використовувати графічні символи для фіксації понять і правил поведінки.


Попередня робота: перегляд картин із циклу «Оціни вчинок»; ознайомлення із прислів'ями та приказками за темою; читання оповідань В. Паронової «Куплена дружба», В. Осєєвої «Три товариші» та «До першого дощу», добір вправ: «Тиша», «Довіра», «Хто швидше впорається?», спостереження за емоційними проявами дітей у процесі гри; розучування гри «Я твій друг».
Матеріал: клубок кольорових стрічок; обладнання для ігрових вправ: пов’язки для очей, м'які кубики, м'яке іграшкове «сонечко»; ватман; білі кружечки; обладнання для малювання; аудіозапис; клей.
Хід заняття

/Діти з педагогом зустрічають гостей, вітають, ставши на півколо./

Вітання:

Доброго ранку! – мовлю за звичаєм.

Доброго ранку! – всім ми вам зичимо.

/Діти по черзі називають своє ім'я, передаючи з рук в руки «сонечко»/.

Н: /Я - Сашко, я - Марійка і т. д./



Педагог: Сьогодні в такий чудовий день дуже хочеться всім побажати чогось гарного. / Педагог, тримаючи в руках клубок з кольоровими стрічками, промовляє: «По чудових стрічечках вам дарунки посилаю, всього найкращого бажаю». Наприклад: Сашкові – сердечність, Марійці – спокій, - лагідність, - щирість і т. д. Кожна дитина отримує промінчик з побажанням .

Педагог: «Зараз стрічечки усі ми з'єднаємо і дружно покружляємо».

/Діти під музику виконують певні рухи/.

Педагог: Діти, хай наші стрічечки з побажаннями прикрасять групу. (Розміщують стрічечки за бажанням).

Каталог: files -> menu2
files -> Затвердити Порядок вибуття дітей із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й соціального захисту дітей, до сімейних форм виховання (далі Порядок), що додається
files -> Конкурси Вакансії
files -> Секція права та психології
files -> Освіта. Виховання. Навчання актуальні проблеми дошкілля
files -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
files -> Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю
files -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
files -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
menu2 -> Діалогічна взаємодія викладача та студента з позицій педагогічної етики наталія михайлівна дятленко


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка