Голові Кегичівської районної державної адміністрації А.Є. Хвесику з в і тДата конвертації05.01.2020
Розмір89,5 Kb.

Голові Кегичівської

районної державної

адміністрації

А.Є. Хвесику

З В І Т

про виконання управліннями, відділами та іншими структурними підрозділами райдержадміністрації плану роботи районної державної адміністрації за березень 2012 року.

Діяльність районної державної адміністрації була спрямована на виконання календарного плану основних заходів, запланованих на місяць. Основна увага райдержадміністрації у березні 2012 року зосереджувалась на виконанні завдань щодо соціально-економічного розвитку району, пріоритетних напрямків роботи райдержадміністрації, поточних організаційних, правових та інших питань.

Проведено засідання колегії райдержадміністрації. Розглянуті питання:


1.Про стан підготовки господарств району до весняно-польових робіт 2012 року.

2.Про підсумки проведення профілактичної роботи по попередженню дитячої безпритульності та бездоглядності на території району.

3.Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства державними службовцями райдержадміністрації та посадовими особами органів місцевого самоврядування у 2011 році.

За підсумками розгляду питань прийнято 3 розпорядження голови райдержадміністрації.

Протягом місяця проведено 3 апаратні наради у голови райдержадміністрації в тому числі «Година власного контролю» з начальниками відділів, управлінь райдержадміністрації, структурних підрозділів райдержадміністрації. Розглянуто 13 питань.

13 березня 2012 року відбулися збори управлінсько-господарського активу району на яких розглянуто питання щодо проведення в районі двомісячника з питань заключення колективних договорів, транспортного обслуговування населення, стану виконання заходів щодо організації роботи по весняному паводку і льодоходу, стану епідеміологічної ситуації в районі та заходи по її поліпшенню.

Проведено співбесіди з фермерами та одноосібниками на території 6 сільських рад району: Красненської, Розсохуватської, Шляхівської, Власівської, Новопарафіївської та Рояківської.

Першим заступником, заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації щотижня проводились апаратні наради, галузеві наради з питань соціально - економічного розвитку та поточних питань діяльності райдержадміністрації.

Перший заступник голови райдержадміністрації С.В.Почепецький провів 3 особистих прийоми громадян (2 - в райдержадміністрації, 1 виїзний – Парасковіївська сільська рада), заступник голови райдержадміністрації Баік Ольга Миколаївна здійснила 1 особистий прийом громадян в райдержадміністрації та 2 виїзних прийоми громадян на території Новопарафіївської та Лозівської сільських рад.

У березні місяці проведено низку заходів районного рівня: урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, районний фестиваль юних виконавців «Весняні дзвіночки», «День ветерана» в с. Парасковія, та ін.

Протягом місяця (щотижня) юридичним відділом апарату райдержадміністрації надавалася безкоштовна правова допомога.

Відповідно до Порядку проведення районною державною адміністрацією перевірок здійснення органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади, Плану контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2012 рік, проведено перевірки роботи виконкомів Бесарабівської та Рояківської сільських рад .

Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснювався контроль за станом посівів озимих культур та проведення їх підживлення в господарствах району.

Була здана річна фінансова звітність за станом посівів озимих культур та проведення їх підживлення в господарствах району.

15 та 16 березня підготовлено та проведено районний семінар за участю дорадчої служби по проведенню весняно-польових робіт.

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечено своєчасне надання інформації та звітів до Головного управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

19.03.2012 р. проведено вивчення діяльності ФГ «Лідія-А» та 20.03.2012 р. – ТОВ «Технократа» з питань дотримання законодавства про працю в частині оплати праці.

02.03.2012 р. та 30.03.2012 р. організаційно забезпечено проведення засідання конфліктної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій, державних соціальних допомог, соціальних послуг та пільг за фактичним місцем проживання, розглянуто 4 заяви щодо призначення соціальної державної допомоги.

02.03.2012 р. та 30.03.2012 р. організаційно забезпечено проведення засідання ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, розглянуто 11 заяв громадян.Відділом освіти районної державної адміністрації проводились:

 • апаратна нарада;

 • проведення рейдів відвідування уроків;

 • нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів;

 • участь у Всеукраїнському конкурсі фотографій «EcoGLOBE»;

 • участь у змаганнях з лижного туризму серед учнівської молоді Харківської молоді;

 • районний семінар учителів фізики;

 • конкурс «Нумо, дівчата»;

 • волейбольний турнір серед жінок до Дня 8 Березня.

 • рейд відвідування уроків;

 • районний етап Всеукраїнського турніру юних істориків;

 • тематичні заходи в рамках Шевченківського тижня;

 • святково-розважальна програма «Нумо, дівчата!»;

 • урочисто-розважальні заходи до Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

 • шевченківські свята;

 • участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу учнів з початкового технічного моделювання;;

 • проведення рейдів відвідування уроків;

 • засідання районного методичного об'єднання практичних психологів;

 • участь в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних істориків;

 • то-шоу «Паління-данина моди, звичка, хвороба…»;

 • інтелектуальна гра «Розум завжди переможе»;

 • акція «Абітурієнт»;

 • участь в обласному етапі конкурсу учнівських робіт в рамках;

 • заходи в рамках проведення Тижня молодого вчителя;

 • семінар для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з виховної роботи та педагогів - організаторів;

 • засідання методичної ради;

 • семінар для керівників дошкільних навчальних закладів;

 • семінар для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з навчально – виховної роботи;

 • свято «Зустріч пернатих друзів»;

 • районний етап Всеукраїнської історико – краєзнавчої акції учнівської та студентської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги»;

 • районний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

 • районні змагання дружин юних пожежників;

 • засідання районної атестаційної комісії «Про підсумки атестації педагогічних працівників у 2011-2012 навчальному році»;

 • нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів;

 • районний чемпіонат гри «Що? Де? Коли?»;

 • нарада керівників дошкільних навчальних закладів;

 • практичний семінар «Школа молодого психолога»;

 • педагогічні читання: «Інноваційна сільська школа. Яка вона?»;

 • участь у всеукраїнському конкурсі фотографій «EcoGlobe».

Архівним відділом райдержадміністрації виконано 27 запитів соціально-правового характеру щодо розміру заробітної плати, трудового стажу та інше. Проведено 1 засідання експертної комісії. Направлено 1 документ на розгляд на ЕПК облдержархіву.

Відділом культури та туризму 06 березня в Кегичівській ЦРБ проведено тренінг «Створення презентації», 07 березня інформаційну годину «Заробляємо самі».

З 06 по 08 березня в закладах культури району проведено комплекс заходів присвячених Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

До Шевченківських днів 10 березня в Андріївській бібліотеці проведено мистецьку вітальню «Його слова і нині душу нам тривожать».

13 березня в центральній районній бібліотеці було проведено практичний тренінг «Комп’ютерна азбука» з групою користувачі старшого покоління та з групою вчителів.

15 березня в центральній дитячій бібліотеці проведено тренінг для початківців з використанням програми Раіпt «Різнокольорові фантазії живопису» з групою користувачів «Маленькі майстри чарівного пензлика».

До 130- ї річниці з дня народження Х.О.Алчевської, української поетеси, педагога в бібліотеках району проведені: година краєзнавства «Я знов живу і знов сміюся», краєзнавчо-біографічна композиція «Любов як щастя і страждання Христі Алчевської», літературна збірка «Легкокрила поезія над Слобожанщиною» ( Калюжинська б/ф, Кегичівська ЦРБ, Андріївська б/ф).Підготовлено й направлено інформацію в РВ ГУМВСУ в Харківській області про археологічну спадщину на території району.

20 березня в центральній районній бібліотеці був проведений практичний тренінг «Комп'ютерна азбука» з групою користувачів старшого покоління та з групою вчителів Кегичівського ліцею.

22 березня в центральній районній бібліотеці проведено урок – гру «Мова багато смугової дороги». В центральній дитячій бібліотеці – літературний вечір «На крильцях правдонька я баєчку пустив».

23 березня в Кегичівській ЦРБ проведено краєзнавчий урок «Любов як щастя і страждання Христі Алчевської».

До тижня дитячого читання 27 березня в Калинівській сільській бібліотеці проведено бібліотечний урок «Маленький читач у світі книжок».

28 березня в Андріївській сільській бібліотеці був проведений практичний тренінг «Веселка барвиста».

До 130 річниці від дня народження К. І. Чуковського 31 березня в Павлівській сільській бібліотеці-літературна подорож «Чудо, чудо расчудесное».

02.03.2012 службою у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Кегичівською селищною радою було проведено обстеження умов проживання сімей Аксенченко (смт Кегичівка, вул. Привокзальна, 26) та Горделюк (вул.Волошина).

02.03. 2012 року службою у справах дітей було проведено обстеження сім’ї Нуфарових (с. Вовківка, вул. Інтернаціональнальна)

13.03.2012 року службою у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Павлівською сільською радою було проведено обстеження умов проживання сім'ї Гончаренко О. Ф.(с. Павлівка).

29.03.2012 року взято участь у конкурсі агітбригад «Молодь за здоровий спосіб життя».

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проводилася робота з підсистемами АІТС «Державного реєстру виборців»: проведено перевірку некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру, виконано 1 доручення ЦВК щодо усунення кратних включень за дорученням Розпорядника реєстру, виконано 4 доручення ЦВК щодо знищення запасів у зв’язку із закінченням строку їх збереження. Опрацьовано кратні включення виявлених Службою розпорядника Реєстру у кількості 5 чоловік.

Сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації надано для погодження Зміни до Номенклатури посад працівників Кегичівської райдержадміністрації Управлінню Служби безпеки України в Харківській області.

Головному управлінню по взаємодії з правоохоронними органами, органами юстиції, оборонної та мобілізаційної роботи Харківської облдержадміністрації надано інформацію про утворення районної призовної комісії на весняний призов 2012 року.

Загальним відділом апарату районної державної адміністрації прийнято 298 документів вхідної кореспонденції, зареєстровано 29 розпорядження голови районної державної адміністрації з основної діяльності та особового складу. Передано 12 факсограм, відправлено електронною поштою 120 листів.

Організаційно забезпечено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, за наслідками якого оформлено протокол. Прийнято 35 письмових звернень громадян. Протягом місяця здійснювався контроль за термінами розгляду звернень громадян. Щопонеділка надавався аналіз проведення особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації до відділу по роботі зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації. Організаційно забезпечено виїзних прийомів за місцем проживання громадян – 6, особистих прийомів – 8.

Організаційно забезпечено засідання колегії районної державної адміністрації, за результатами оформлено протокол, копію якого надано до організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації. Також оформлено 2 протоколи апаратних нарад у голови райдержадміністрації. Видано фірмових бланків 186 шт. Зареєстровано 14 телефонограм. Складено та своєчасно надано в відділ фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації табель відпрацьованого робочого часу працівниками апарату районної державної адміністрації.

Забезпечувалось щодня своєчасне опрацювання та надання голові райдержадміністрації кореспонденції. Приймали участь у апаратній нараді у керівника апарату райдержадміністрації.

Сектором контролю апарату райдержадміністрації перевірено і проаналізовано організацію контролю та виконавської дисципліни в управліннях, відділах та структурних підрозділах райдержадміністрації.

Взято на контроль 26 документів, з них: розпоряджень голови облдержадміністрації - 3, доручень голови облдержадміністрації -7, листів з облдержадміністрації - 15, розпоряджень голови райдержадміністрації – 1. Знято з контролю 8 документ, з них: розпорядження голови облдержадміністрації -15; доручень голови облдержадміністрації – 4, листів з облдержадміністрації - 8, розпорядження голови райдержадміністрації – 28, доручень голови райдержадміністрації – 9.

За звітний період сектором контролю апарату райдержадміністрації здійснено 3 перевірки тематичного виконання контрольних документів (в відділі з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації та секторі з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації) та 1 перевірку фактичного виконання контрольних документів в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації. За результатами перевірок встановлено, що всі поставлені завдання виконано в повному обсязі та своєчасно.

За звітний період не було порушення термінів виконання контрольних документів.

Відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації організаційно забезпечувалося проведення нарад, зборів управлінсько-господарського активу району (13.03.2012), засідання колегії райдержадміністрації (21.03.2012). Працівниками відділу готувалися основні заходи райдержадміністрації на наступний місяць, плани-заходи райдержадміністрації на тиждень та звіти про їх виконання, узагальнювалась інформація для розміщення на офіційному ВЕБ-сайті у мережі Інтернет. Проаналізовано роботу колегії та прийняті головою райдержадміністрації розпорядження у березні поточного року, відповідний звіт направлено до обласної державної адміністрації.

В визначені терміни розроблено календарні плани районної державної адміністрації на тиждень та на квітень місяць поточного року, складено відповідні звіти про виконання планів роботи.

Щодня здійснювалося інформування облдержадміністрації щодо місця перебування голови райдержадміністрації на наступний день та щоп’ятниці – на наступний тиждень.

Щопонеділка організаційно забезпечувалося проведення нарад з апаратом.

З метою проведення на належному рівні виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року проводилася відповідна робота. Вчасно проведена робота по підготовці пропозицій щодо формування дислокації виборчих дільниць, враховуючи вимоги постанов Центральної виборчої комісії 07 березня направлено відповідні подання.

Проведено аналіз стану забезпечення виборчих дільниць виборчими скриньками та кабінами для таємного голосування.

На нараді з сільськими та селищними головами 13.03.2012 проаналізовано стан виконання постанов Центральної виборчої комісії від 19.01.2012 №5 «Про Вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування» та від 26.01.2012 №18 «Про вимоги до приміщень окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України, норми забезпечення виборчих комісій обладнанням, інвентарем, транспортними засобами і засобами зв’язку, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів Державного бюджету України».

Розроблено паспорти виборчих дільниць району .

Проаналізовано стан готовності приміщень (щодо проведення ремонтних робіт) та встановлення додаткових телефонних ліній відповідно до вимог ЦВК.

Відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації підготовлено проекти розпоряджень голови райдержадміністрації: з кадрових питань - 8 та організаційних питань – 2 в т.ч. розроблено проект Регламенту районної державної адміністрації та план районної державної адміністрації на ІІ квартал поточного року.

Організаційно забезпечено проведення засідань Ради по роботі з кадрами районної державної адміністрації та семінару-навчання державних службовців та осіб, зарахованих до кадрового резерву на їх посади, на якому основна увага приділялась вивченню основних положень Регламенту районної державної адміністрації та Інструкції з питань діловодства районної державної адміністрації, постійно-діючої наради з сільськими, селищними головами при голові райдержадміністрації на базі Чапаєвської селищної ради.

В зазначені терміни оформлялися листки тимчасової втрати працездатності та протоколи засідань уповноважених із соціального страхування, посвідчення про відрядження державних службовців.

Своєчасно вносилися зміни і доповнення до особових справ державних службовців на паперових та електронних носіях.

Відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації протягом звітного періоду здійснено роботу щодо реалізації державної політики стосовно сім’ї, молоді, дітей та жінок.

06.03.2012 р. організовано вшанування жінки, якій присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

14 березня 2012 р. забезпечено організацію та проведення засідання Координаційної ради з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей.

15 березня 2012 р. забезпечено організацію та проведення засідання районної ради з питань молодіжної політики засідання постійно діючої робочої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї.

Оформлено документацію та направлено до МДЦ «Артек» 4 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відділом з питань фізичної культури і спорту райдержадміністрації проводилась робота по організації проведення спортивних заходів та навчально-тренувальних зборів з фут залу, шахів та спартакіади працівників райдержадміністрації.

Протягом місяця в районі організовано і проведено усі заплановані спортивно-масові заходи, а саме:

03 березня з нагоди Міжнародного жіночого дня 4 дівочі команди учнівської молоді взяли участь у розіграші кубка району серед школярів;

23 березня учнівська молодь у с. Більшовик брала участь у зональних змаганнях «Діти Харківшини» де посіли третє місце.

25 березня завершилась і першість з волейболу;

29 березня проведено змаганнях «Шкіряний м'яч».

Фінансовим управлінням райдержадміністрації зведено та здано до Головного фінансового управління планові показники місцевих бюджетів на 2012 рік.

Проведена звірка в управління державної казначейської служби фінансових зобов’язань по зарплаті з даними сільських, селищних рад та бюджетних установ.

Державним реєстратором протягом березня 2012 року проводилась робота по формуванню Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців. Зареєстровано 6 суб'єктів підприємницької діяльності, в т. ч. фізичних осіб – 5 та 1 юридична особа. За принципом єдиного реєстраційного вікна зареєстровано 5 фізичних осіб.

Внесено 8 рішень фізичних осіб-підприємців про припинення підприємницької діяльності.

Припинено підприємницьку діяльність 23 фізичних осіб.

Проведено державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу – підприємця 10. Внесено зміни до відомостей про юридичну особу, що не пов’язані зі змінами в установчих документах -3.

Проведено підтвердження відомостей про юридичну особу – 15. Надавались роз’яснення фізичним особам – підприємцям щодо реєстрації підприємницької діяльності.

Юридичним відділом апарату райдержадміністрації щоп’ятниці з 14-ї до 16–ї години надавалися консультації по «телефону довіри» населенню району.

На апаратних нарадах при голові райдержадміністрації ознайомлено начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації із новими нормативно-правовими актами, виданими за звітні тижні на апаратній нараді при голові райдержадміністрації.

Готувалися та перевірялися проекти розпоряджень голови райдержадміністрації з основної діяльності та з кадрових питань; здійснювалися перевірки проектів договорів оренди землі, договорів з фізичними та юридичними особами, виконувала поточні доручення голови райдержадміністрації.

Начальник відділу борав участь у судових засіданнях в судах загальної юрисдикції, Господарському суді Харківської області та Харківському окружному адміністративному суді.

Готувалися матеріали та організаційно забезпечувалося проведення засідань комісії при райдержадміністрації, робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, інших заходах райдержадміністрації, згідно плану основних заходів на березень 2012 року.

За звітний період відділом з питань НС райдержадміністрації комісійно проведено огляд технічного стану гідротехнічних споруд розташованих на річці Шляхова; районною комісією, створеною наказом начальника Цивільного захисту Кегичівського району, головою райдержадміністрації № 6 від 29.02.2012 року проводилася перевірка готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, управління, організацій, установ та підприємств до безаварійного пропуску льодоходу та весняної повені у 2012 році. На виконання вимог розпорядження голови Харківської облдержадміністрації від 13 жовтня 2011 року №573 «Про заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в області у 2011-2012 роках», проводився збір інформації щодо стану гідротехнічних споруд водних об’єктів району, організована співпраця з цього питання з головами сільських, селищних рад;

Перший заступник голови райдержадміністрації С.В.Почепецький, заступник голови райдержадміністрації О.М.Баік та керівник апарату райдержадміністрації Л.В. Гриценко, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації взяли участь у пленарному засіданні сесії районної ради 15 березня поточного року.У цілому план роботи райдержадміністрації на березень 2012 року виконано. Проведення запланованих заходів сприяло сталому соціально-економічному розвитку і збереженню стабільної суспільно-політичної ситуації в районі.

Керівник апарату

райдержадміністрації Л.ГРИЦЕНКО

Хмілевська, 3-16-52
Каталог: files
files -> Пояснювальна записка Вступне випробування з соціальної роботи до магістратури зі спеціальності «023 Соціальна робота»
files -> Затвердити Порядок вибуття дітей із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й соціального захисту дітей, до сімейних форм виховання (далі Порядок), що додається
files -> Конкурси Вакансії
files -> Секція права та психології
files -> Освіта. Виховання. Навчання актуальні проблеми дошкілля
files -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
files -> Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю
files -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
files -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка