Формування мотиваційної сфери учнів засобами тренінгових вправ. Шкляр Людмила Миколаївна вчитель географіїСкачати 133,5 Kb.
Сторінка1/16
Дата конвертації13.04.2020
Розмір133,5 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЙНОЇ СФЕРИ УЧНІВ ЗАСОБАМИ ТРЕНІНГОВИХ ВПРАВ.
Шкляр Людмила Миколаївна

вчитель географії

Шкляр Людмила Миколаївна

вчитель географії

спеціаліст вищої категорії


ЦІННІСНІ ОРІЄНТАЦІЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТАРШОКЛАСНИКІВ – ОСНОВА МОТИВАЦІЙНОЇ СФЕРИ УЧНІВ.

Ціннісні орієнтації навчальної діяльності – це компонент внутрішньої структури особистості, що визначає усвідомлення і переконання учнів у спрямованості навчальної діяльності на пізнання себе, пізнання іншого та пізнання світу через призму системи цінностей, що виконують регулятивну, орієнтувальну, проектувальну функції.

До цінностей пізнання себе відносяться особистісні якості, що поціновують ся учнем: самостійність, відповідальність, працелюбність, наполегливість, самоповага, самокритичність.

Пізнання іншого опирається на такі цінності, як толерантність, взаємоповага, взаємодопомога, товариськість, доброзичливість, мудрість, урівноваженість, комунікабельність. ( 9,16 )

Пізнаючи світ, учень розуміє, що він може впливати на нього, опановуючи такими цінностями: знання, уміння, життєздатність, творча активність, самореалізація , самовдосконалення, цілеспрямованість, незалежність, інтелектуальна свобода, життєві компетенції.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка