Форми виховної роботи в початковій школіСкачати 272,01 Kb.
Сторінка1/68
Дата конвертації14.04.2019
Розмір272,01 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   68
Форми виховної роботи в початковій школі

1-4 класи
Ситуаційно-рольова гра – форма виховної роботи в якій розігрується життєва ситуація, де учні грають певні ролі. Вчитель – об’єднує дітей за лічилкою у малі групи та роздає учням ситуації - малюнки, які заготовлює заздалегідь (невеличкі ситуації-малюнки розповідають про життєві ситуації, в яких головні герої поводять себе невірно, порушуючи норми поведінки, етичні правила тощо).

Учні - за декілька хвилин ( 5-7 хвилин) розглядають малюнки-ситуації, за допомогою вчителя обирають собі ролі, вигадують діалог, який міг би відбутися між головними героями, зображених на малюнках та одягають елементи костюмів і готуються до розігрування ситуації, яку повинні продемонструвати у класі.

В кінці проведення гри вчитель разом із учнями обговорюють ситуації, виробляють спільне рішення щодо помилок та шляхів їх розв’язання у реальному житті. Відповідають на такі запитання: хто саме себе невірно поводив, в чому причина цієї поведінки, як було треба вчинити, що сказати?Наприклад: “Завтрашній характер – у сьогоднішньому вчинкові”, 1клас розігрування життєвих ситуацій ”Чарівні слова відкривають серця”, розгляд в групах життєвих ситуацій “Як би я вчинив...”.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   68


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка