Довідка Про систему роботи Гусинець В. В. вчителя початкових класів Кленовецької зош і-іі стСкачати 41,43 Kb.
Дата конвертації28.12.2018
Розмір41,43 Kb.
ТипДовідка

Довідка

Про систему роботи Гусинець В.В. вчителя початкових класів

Кленовецької ЗОШ І-ІІ ст..

У зв’язку з черговою атестацією адміністрацією школи вивчалася система роботи вчителя початкових класів Гусинець В. В.

Згідно наказу школи № від .09.2016р. «Про вивчення системи роботи вчителів, що атестуються у 2016 – 2017 н.р.», було відвідано уроки  з навчання грамоти та математики у 1 класі, у вчителя вивчено ділову документацію, а саме класні журнали, зошити та щоденники учнів з метою перевірки виконання вчителем навчальних програм, вимог до ведення і перевірки зошитів, проведено бесіди з учителями, учнями, батьками щодо якості роботи вчителя.

Під час підготовчого періоду адміністрацією школи було проведено вивчення навчальної програми у 1 класі , нормативних та роз­порядчих документів, що стосують­ся навчально-виховної діяльності вчителя; складений план та визна­чена основна мета вивчення системи роботи вчительки; затверджено календарно-тематичне планування.

Гусинець В. В. працює в Кленовецькій ЗОШ І-ІІ ступенів з 01.09.2001 року. Вчитель І кваліфікаційної категорії, останній рік атестації – 2012р.

За час роботи показала себе творчим досвідченим вчителем, який добре володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі; володіє широким спектром стратегій навчання; вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї; застосовує нестандартні форми проведення уроку; активно впроваджує форми та методи організації навально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчально-виховного процесу в початковій школі.

Добре володіє методикою викладання всіх предметів у початкових класах. Її уроки завжди цікаві, добре продумані, насичені, з вдало підібраною наочністю та різноманітним дидактичним матеріалом. Багато уваги приділяє різнобічному розвитку мовлення учнів, їх мислення, формуванню навичок творчої самостійної роботи, прискореного свідомого читання. На уроці створює ігрову атмосферу, що розвиває пізнавальний інтерес і активність учнів, знімає втому, дозволяє утримати увагу. Використовує в своїй роботі нестандартні уроки: урок-подорож, урок-гра, урок-казка, урок-КВК.

Творче ставлення до роботи забезпечує високу якість навчання школярів. ЇЇ учні іже читають повільно, володіють обчислювальними навичками, уміють самостійно застосовувати на практиці набуті теоретичні знання, логічно висловлювати думку в усній формі.

Гусинець В. В. вміло поєднує навчання і виховання. Вона любить дітей, знає їх психологію та вікові особливості. Виховує в учнів повагу до батьків, вчителів, старших людей, шанобливе ставлення до звичаїв свого народу.

Бере активну участь у роботі методичних комісій вчителів початкових класів. Займається самоосвітою, підвищує свій фаховий та професійний рівень.

Під час відвідування уроків виявлено, що вчителька доцільно обирає структуру уроків, раціонально використовує час, забезпечує зв’язок теорії з практикою, враховує індивідуальні можливості учнів та здійснює диференційований підхід до школярів. Під час проведення уроків забезпечується оптимальне співвідношення між фронтальною, індивідуальною та груповою формою роботи. Створюються умови для організації самостійної роботи учнів.

Широко використовуються елементи інноваційних технологій, зокрема, технології розвитку критичного мислення та інформаційно-комунікаційні категорії.

Повною мірою використовуються виховні можливості матеріалу.

Проведена перевірка ведення класного журналу. Класний журнал ведеться відповідно до «Науково-методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів у 1-4 класів». Вчителька під час ведення предметних сторінок журналів дотримується єдиного орфографічного режиму. Записи в журналах ведуться чітко, охайно. Під час перевірки робочих зошитів виявлено, що кількість письмових робіт і їх зміст відповідають програмовим вимогам.

Перевіркою поурочних планів встановлено, що вчителька чітко визначає триєдину мету уроків, правильно визначає обсяг навчального матеріалу, доцільно підбирає методи і прийоми роботи на уроці на різних його етапах. Відводиться місце самостійній роботі учнів, враховується диференційований підхід

Проведені також бесіди з учи­телькою, її колегами, батьками учнів. Роботу вчителя було оцінено на високому рівні.

Виходячи з вищезгаданого
Рекомендую:

1.Оцінити роботу Гусинець В. В. як вчителя з високим науковим та методичним рівнем викладання, яка забезпечує високу результативність свої роботи та відзначається загальною культурою, моральними якостями, що служать прикладом для наслідування. 

2.Вчителеві початкових класівГусинець В. В.:

2.1.Поширити досвід роботи серед вчителів школи.

2.2.Викласти в мережу Інтернет суть досвіду на офіційний сайт школи.

Березень 2017р.

2.3.Для подальшого поліпшення інтересу до вивчення предмету продовжувати практикувати використання сучасних методик ведення уроку

Постійно


2.4.Пропагувати досвід роботи серед педагогів школи шляхом показу відкритих уроків та взаємовідвідування уроків, надання індивідуальних консультацій педагогам

Постійно


28.12. 2016р.
Заступник директора з навчально-виховної роботи: Переста Т. Й.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка