Довідка по перевірці стану керівництва та контролю з боку адміністрацій шкіл за станом викладання та рівнем знань учнів з географії та економіки Згідно з планом роботиСкачати 333,79 Kb.
Сторінка1/17
Дата конвертації15.01.2020
Розмір333,79 Kb.
ТипДовідка
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


Довідка

по перевірці стану керівництва та контролю з боку адміністрацій шкіл за станом викладання та рівнем знань учнів з географії та економіки

Згідно з планом роботи відділу освіти та наказом управління ОКСМП ЮМР від 05 листопада 2014 р. № 287- О «Про перевірку стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів з географії і економіки та здійснення керівництва і контролю адміністраціями шкіл міста за станом викладання та рівнем знань учнів з даних предметів» відділом освіти перевірялося зазначене питання.


Метою перевірки було здійснення аналізу контрольно-розпорядчої діяльності адміністрацій шкіл щодо стану викладання географії і економіки, стану викладання предметів та рівня знань учнів. Також вивчалось кадрове, методичне та матеріально-технічне забезпечення викладання предметів.

В ході перевірки, було здійснено моніторинг навчальних досягнень з географії учнів 9-х класів та економіки – учнів 11 класів , а також проведено анкетування щодо визначення ступеня задоволення потреб у здобутті знань з географії та економіки.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії і любові
downloads -> Впровадження педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського щодо гармонійного розвитку особистості учня, формування його життєвої компетентності у н/в процесі на основі формули "Три люблю"
downloads -> Таран Ірина Миколаївна, вчитель англійської мови, вихователь нвк «Кіровоградський колегіум»
downloads -> Автобіографічний елемент у ліричній драмі І. Я. Франка «Зів'яле листя»
downloads -> Мозгова людмила Анатоліївна
downloads -> Малієнко ю. Б., Сєрова г. В. Вчимося досліджувати (Досліджуємо історію України) Посібник курсу за вибором для профільних класів суспільно-гуманітарного напряму навчання
downloads -> Главное управление образования Луганской областной государственной администрации
downloads -> Тема: Азбука дорожнього руху
downloads -> Методичні рекомендації щодо підготовки матеріалів з питань формування навичок здорового способу життя І. Вступ Суспільству сьогодні особливо потрібні сильні, здорові особистості, які чітко розрізняють поняття добра і зла, любові і ненависті
downloads -> На м’якій постелі спати – у здоров’ї програвати


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка