Досвід роботи «Використання ікт на уроках математики» Вч математики та інформатикиСкачати 31,95 Kb.
Сторінка1/7
Дата конвертації04.05.2020
Розмір31,95 Kb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7

Досвід роботи

«Використання ІКТ на уроках математики»

Вч. математики та інформатики

Желдецького НВК «ЗОЗ І-ІІІ ст.. - ДЗ»

Труш Руслан Євгенович

Роки роботи в школі – роки навчання та пошуку, вивчення та апробація технологій, методик, прийомів та методів. Традиційні форми та методи навчання – вічні. Проте сьогодення змушує шукати новітні прийоми навчання.

Зміни, які відбуваються у суспільстві, значною мірою визначають особливості й необхідність внесення змін - у діяльність педагога. За сучасних умов, в освітній діяльності є важливою орієнтація на розвиток пізнавальної самостійності учнів, формування умінь дослідницької діяльності, індивідуалізація цілей освіти. Розв'язати цю проблему старими методами є досить складно, а в певних випадках - неможливо. Роки викладання дозволили мені побачити певні протиріччя у викладанні математики:

· Між прагненням особистості до творчості, оригінальності, самовираження і обов'язковим єдиним планом;

· Між репродуктивним сприйняттям математичного матеріалу окремими, які навчаються і необхідністю творчим перетворенням їх математичної діяльності;

· Між зростаючою складністю, насиченістю шкільної програми і здатністю учня освоїти обшир запропонованих йому відомостей.

Ці протиріччя спонукали мене на роботу, спрямовану для підвищення якості знань учнів, розвитку їх творчих здібностей у вигляді нових інформаційних технологій.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка