Діяльності та розвиткуСкачати 166,59 Kb.
Сторінка1/38
Дата конвертації27.03.2020
Розмір166,59 Kb.
ТипПротокол
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   38

Схвалено Затверджено

на засіданні педагічної ради на засіданні ради НВК (Протокол № 1 від 30.08.2019) (Протокол №1 від 30.08.2019)

Голова педагогічної ради Голова ради НВК

_____________О.Кучик _____________Н.ДембовськаСТРАТЕГІЯ

діяльності та розвитку

Великожолудського

навчально-виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-

дошкільний навчальний заклад»

Володимирецької районної ради

Рівненської області

на період 2019 – 2025 років

2019 рік


У НАШИХ ШКОЛАХ НЕ ПОВИННО БУТИ НЕЩАСЛИВИХ ДІТЕЙ, ДУШУ ЯКИХ ГНІТИТЬ ДУМКА ПРО ТЕ,ЩО ВОНИ НІ НА ЩО НЕ ЗДІБНІ. УСПІХ У НАВЧАННІ – ЄДИНЕ ДЖЕРЕЛО ВНУТРІШНІХ СИЛ ДИТИНИ, ЯКІ ПОРОДЖУЮТЬ ЕНЕРГІЮ ДЛЯ ПЕРЕБОРЕННЯ ТРУДНОЩІВ, БАЖАННЯ ВЧИТИСЯ. В.О. СУХОМЛИНСЬКИЙ

Мета стратегії розвитку школи– визначити перспективи розвитку школи як закладу, що надає якісну сучасну освіту шляхом вільного творчого навчання відповідно до суспільних потреб, зумовлених розвитком української держави.

Освіта є основою інтелектуального, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства.

Основними стратегічними завданнями розвитку закладу на 2019 – 2025 роки є:

1. Формування багатомірного освітнього простору для здобувачів освіти, орієнтованого на автономію, академічну свободу для всебічного розвитоку особистості, як найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей.

2. Забеспечення якості надання освітніх послуг на початковому, базовому та профільному середньому рівнях освіти.

3. Формування цінностей і необхідних для самореалізації здобувачів освіти компетентностей.

4. Створення опорного закладу освіти для здобуття профільної освіти учасниками освітнього процесу.

5. Гуманістична направленість педагогічного процесу, повага до особистості учасників освітнього процесу.

6. Надання освітніх послуг через форми здобуття освіти згідно чинного законодавства (очна, дистанційна, сімейна, екстернатна, мережева, педагогічний патронаж).

7. Виховання відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям, громадськості, суспільства.

8. Розвиток творчої ініціативи та академічної свободи педагогів в пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності для надання якісних освітніх послуг.

9. Розвиток в здобувачів освіти пізнавальних інтересів і здібностей, потреби глибокого і творчого оволодіння знаннями, навчання самостійного набуття знань, прагнення постійно знайомитися з найновішими досягненнями науки і техніки.

10. Прищеплення здобувачам освіти шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій усіх народів, що населяють Україну.

11. Врахування вікових і індивідуальних особливостей здобувачів освіти і вибір оптимальної системи способів навчання і виховання з врахуванням індивідуальних рис характеру кожної дитини.

12. Створення умов для надання освітніх послуг особам з особливими освітніми потребами ( інклюзивне, індивідуальне навчання).

13. Виховання свідомого відношення до всіх видів діяльності і людських відносин на основі самостійності та творчої активності здобувачів освіти.

14. Збереження та зміцнення морального та фізичного здоров’я учасників освітнього процесу.

15. Підвищення професійного рівня кадрового по­тенціалу згідно Положення проатестацію та сертифікацію педагогічних працівників.

16. Перехід на академічну, організаційну, фінансову, кадрову автономію закладу

17. Забезпечення прозорості та інформаційної відкритості з приводу роботи закладу на власному вебсайті.

18. Розвиток в закладі міжнародного співробітництва та міжнародної академічної мобільності.

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – ЦЕ ІНВЕСТИЦІЯ В ЛЮДИНУ І ШЛЯХ ДО ПРОЦВІТАННЯ ДЛЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ. ЩОБ ЗМІНИТИ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ, МАЄ ЗМІНИТИСЬ СВІДОМІСТЬ ТА ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ – МАЄМО ПЕРЕЙТИ ВІД ПРИНЦИПУ ТРАНСЛЯЦІЇ ЗНАНЬ ДО КОМПЕТЕНТІСНОГО ПІДХОДУ ПЕРЕДАТИ ВІРУ В СВОЇ СИЛИ ТА МОЖЛИВІСТЬ ЗМІН.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   38


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка