Дипломної освіти навчально-методичний комплекс з дисципліни " дослідження операцій в економіці"Сторінка1/34
Дата конвертації28.12.2018
Розмір1,93 Mb.
ТипДиплом
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   34

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС

з дисципліни

ДОСЛІДЖЕННЯ ОПЕРАЦІЙ В ЕКОНОМІЦІ”


для студентів спеціальностей

7.03050801 “Фінанси і кредит”

7.03050901 “Облік і аудит”


Укладач: кандидат економічних наук,

доцент

ФЕДОРЕНКО ІРИНА КОСТЯНТИНІВНА
КИЇВ – 2013


Дослідження операцій в економіці: Навчально-методичний комплекс для студентів економічних спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра. – К.: ВПЦ Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2013. - с.

Укладач: кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Федоренко І.К.
Рекомендовано на засіданні навчально-методичної комісії Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка

(протокол №5 від 8 січня 2013 року)
Запропонований навчально-методичний комплекс розроблений на основі багаторічного досвіду викладання дисципліни “Дослідження операцій в економіці” на кафедрі економічної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка з урахуванням новітніх досягнень економічної науки, сучасних інформаційних технологій та зростаючих вимог щодо конкурентноздатності фахівців з економіки, підприємництва та менеджменту.

Програма, плани семінарських занять, завдання для самостійної роботи студентів, викладені у навчально-методичному комплексі, пропонуються у якості базових для викладання нормативного курсу “Дослідження операцій в економіці” для студентів економічних спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   34


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка