Дидактична гра це цікава для її учасників навчальнаСторінка1/360
Дата конвертації27.12.2018
Розмір5,82 Mb.
ТипУрок
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   360

дидактична гра — це цікава для її учасників навчальна діяльнісЯІі в умовних ситуаціях, спрямована на формування знань, умінь та ялі вичок. Проте гра, як і будь-яка форма навчання, не може вважатися універсальною і єдиною. До використання гри на уроці потрібно ста? витися зважено, чітко уявляти її мету. Гра може тривати цілий урок або бути одним із його взаємопов'язаних елементів. ПеретворюватІІ урок у безперервний ланцюжок ігор не варто. На думку авторів, це суттєво послаблює його навчальне навантаження, перетворює гру на елементарну розвагу.

Домашнє завдання до уроків автори наводять у мінімальному варіанті, що повинен конкретизуватися вчителем (завдання за кон­турною картою, робочим зошитом, повідомлення, виконання пись­мового завдання тощо).

Тематичне оцінювання навчальних досягнень учнів як засіб визна­чення їхніх компетенцій за результатами опрацювання певного ма­теріалу є обов'язковим. Автори пропонують різноманітні запитання і завдання для його проведення. Проте конкретна форма проведен­ня уроків тематичного оцінювання може бути, звичайно, визначена лише самим учителем, відповідно до того, що і як було викладено під час розгляду теми.

Для того щоб допомогти учням краще орієнтуватися і засвоювати навчальний матеріал, автори пропонують учителеві активно вико­ристовувати класну дошку. Зокрема, доцільно дотримуватися певної постійної системи в записах. Буде корисним, якщо впродовж уро­ку перед учнями будуть знаходитися записані на дошці тема, план уроку, основні поняття і дати, домашнє завдання. Відповідно до цих складових розроблені конспекти окремих уроків.

Автори сподіваються, що пропонований посібник стане у нагоді як учителю-початківцю, так і досвідченому фахівцеві, спонукаючи його до творчої активності. Автори намагалися зробити посібник зручним і корисним у повсякденній роботі вчителя. Вони будуть удячні всім, хто висловить зауваження і пропозиції щодо його вдосконалення.


Каталог: download -> version
version -> Пояснювальна записка Одним з основних предметів, що вивчається у допоміжній школі, є українська мова. Українська мова це державна мова України, основний засіб спілкування її народу
version -> Тема. Історія як навчальний предмет і наука. Мета
version -> Програма «природознавство» - класи
version -> Вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогичного досвіду у птнз
version -> Дані методичні рекомендації допоможуть керівникам загальноосвітніх навчальних закладів організувати роботу по вивченню, узагальненню та впровадженню перспективного педагогічного досвіду у практичну діяльність
version -> План-конспект заняття в гуртку Керівник гуртка: "Талановиті пальчики" Тема заняття: Використання сухоцвітів в композиціях. Виготовлення панно з насіння. Закони рівноваги. Мета заняття
version -> Підготувала: Дерев’янко Ю. О., класний керівник 6-г класу
version -> Ми – патріоти україни, її ми дочки і сини!
version -> Учнівське самоврядування в класному колективі Підготувала


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   360


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка