Цікаве відео 14 фактів про здоров’я людини та стимул до здорового способу життяСкачати 22,05 Kb.
Дата конвертації31.12.2018
Розмір22,05 Kb.

Цікаве відео

Здоров’я людини це найбільше багатство, яке ми отримуємо з появою на цей світ. Наше головне завдання – прожити своє життя собі в задоволення та не забувати про збереження свого здоров’я. Але у сучасному світі є дуже велика кількість факторів, які негативно впливають на стан здоров’я людини, тому ці фактори потрібно знати, розуміти та мінімізувати їх вплив.

  • Дітям про здоровий спосіб життя (рос.)

  • Здоровий спосіб життя. Прості правила (рос.)

  • Охоронці здоров'я

Ми поведемо тебе за маршрутами здоров'я! 1) Хранитель Здоров'я № 1 - фізична активність. 2) Хранитель Здоров'я № 2 - гігієна. 3) Хранитель Здоров'я № 3 - раціональне харчування. 4) Хранитель Здоров'я № 4 - безпечна поведінка. 5) Хранитель Здоров'я № 5 - вміння відпочивати. 6) Хранитель Здоров'я № 6 - гармонія зі світом і собою. 7) Хранитель Здоров'я № 7 - профілактична медицина. Здоровий спосіб життя - запорука щасливого і благополучного життя.

Цей цикл мультфільмів про те, як важливо дотримуватися режиму дня, чому потрібно робити зарядку, яким боком може вилізти обжерливість і неправильне харчування. На прикладі Смішариків, яких так люблять діти, автори мультсеріалу намагаються донести дорослим, як важливо закласти в ранньому віці правильне ставлення до свого здоров'я. Завдяки Їжачку, зайцю Крошу, ведмедю Копатичу, Совуньї, свині Нюші, Лосяжу наочно і дохідливо показані шкідливі звички (яких у наших героїв теж вистачає), з якими герої допомагають один одному справлятися.

Росія. 2008-2009. Реж. Олег Мусін. У ролях: Антон Виноградов, Володимир Постніков, Сергій Мардарь, Михайло Черняк.Азбука здоров'я - Копатич і останній бочонок меду. Азбука здоров'я - Рояльні навантаження. Азбука здоров'я - Скажи мікробам "НІ"! Азбука здоров'я - Якщо хочеш бути здоровим. Абетка здоров'я - Гіркий смак справедливості. Азбука здоров'я - Кому потрібна зарядка. Азбука здоров'я - Особиста гігієна. Азбука здоров'я - Бути здоровим - здорово! Азбука здоров'я - Руки Азбука здоров'я - Нерівні умови. Азбука здоров'я - Розпорядок Азбука здоров'я - Все встигнути. Азбука здоров'я - Нездоровий рекорд. Азбука здоров'я - Повітря для натхнення. Азбука здоров'я - Економія часу.

Мультфільм українською про здоров'я Ваш малюк обов'язково має подивитися, щоб не хворів, а був завжди здоровий.

  • "Добрий доктор Стоматолог" (або Як правильно чистити зуби?) : мультфільм для малюків (рос.)

"Добрий доктор Стоматолог" - мультфільм для дітей з випуску про здоровий спосіб життя; гігієну, профілактику і правильне чищення зубів. Як використовувати зубну нитку? Коли і як потрібно чистити дітям зубки? Чому не треба боятися лікарів? Навіщо ходити на регулярні огляди стоматолога? Які продукти корисні для зубів, а які шкідливі?

  • Єралаш №189 "Здоровий спосіб життя" (рос.)


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка