«Бережи здоров'я змолоду!»Скачати 14,07 Mb.
Сторінка1/17
Дата конвертації27.12.2018
Розмір14,07 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Центр освіти»

Криворізької міської ради Дніпропетровської області


Ідентифікаційний код 38788241
НАКАЗ

від ______________ № _____


Про проведення Тижня сприяння

здорового способу життя на тему:

«Бережи здоров'я змолоду!»

Відповідно до наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки України від 26.04.2013 № 193/470 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України» та з метою формування здорового способу життя,


Н А К А З У Ю:
1. З 20 січня по 24 січня 2014 року в закладі провести Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров'я змолоду!».
2. Для проведення Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров'я змолоду!» створити комісію в складі:

Голова комісії: Жушман Інна Миколаївна – заступник директора з НВР;

Члени комісії: Мельник Вікторія Миколаївна – заступник директора з ВР;

Нестеренко І.М. – керівник ШМК класних керівників.


3. Заступникові директора з НВР Жушман І.М.:

3.1. Скласти та подати на затвердження план-графік проведення Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров'я змолоду!».

(До 20 січня 2014)

3.2. Розробити та подати на затвердження Положення про проведення Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров'я змолоду!».


4. Заступнику директора з виховної роботи Мельник В.М.:

4.1. Скоординувати проведення загальношкільного Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров’я змолоду!».

4.2. Систематизувати у окрему теку підтверджуючі матеріали по проведенню Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров’я змолоду!».

4.3. Організувати показ фільмів для учнів 7-9 класів про наслідки шкідливих звичок та мультфільмів для учнів 1-6 класів з циклу «Азбука здоров’я».5. Класним керівникам 1-11 класів:

5.1. Передбачити в планах виховної роботи і провести цикл заходів з питань повторення знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя у формі бесід, зустрічей, вікторин, конкурсів, творчих робіт, заочних подорожей, уявних мандрівок, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор, складанні віршів, написанні диктантів і т. і.

5.2. Акцентувати увагу на популяризації знань школярів про здоровий спосіб життя, про згубні звички вживання алкоголю, наркотиків та паління.
6. Педагогу-організатору Каракуль, керівнику гуртка Кавєріній Т.А.:

6.1. Організувати конкурс тематичних малюнків з учнями 2-6 класів на тему «Здоровому способу життя – ТАК, шкідливим звичкам – НІ!»;

6.2. Організувати конкурс тематичних буклетів, бюлетенів «Як про здоров'я ти думати будеш, ніколи здоров'я ти не загубиш» для учнів 7-9 кл.
7. Бібліотекарю школи Рубановій І.В.:

7.1. Організувати тематичну виставку літератури, конкурс віршів, казок, ребусів та загадок про здоровий спосіб життя.


8. Медичній сестрі Кушці С.І.:

8.1. Організувати виставку спеціальної літератури на тему «Хвороби та їх профілактика».


9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників директора з навчально-виховної роботи Жушман І.М. та виховної роботи Мельник В.М.

Директор школи Т. Скиба
Каталог: uploads -> editor
editor -> Затвердити Порядок вибуття дітей із закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, й соціального захисту дітей, до сімейних форм виховання (далі Порядок), що додається
editor -> В умовах постійних змін, які відбуваються в сучасному суспільстві, проблема адаптації особистості виступає на перший план
editor -> Навчальний заклад: Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання №25 «зош і-ііі ст., природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради
editor -> Різновид інтерактивних методів навчання на уроках
editor -> Суть процесу навчання
editor -> Аудіювання
editor -> Strreplроботи районного методичного об`єднання вихователів груп дошкільного віку днз та нвк на 2013/2014 навчальний рік


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   17


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка