Батьківські збори психологічні особливості підлітків”Сторінка1/6
Дата конвертації28.07.2020
Розмір90 Kb.
  1   2   3   4   5   6

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ «ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПІДЛІТКІВ”


Мета. Налагоджувати тісний контакт і взашорозуміння між батьками і вчителями, спільно вирішувати проблеми, пов’язані з особливостями вікової психології підлітків, попереджувати конфліктні ситуації, сприяти педагогізації батьків.

І. Робота в творчих групах(по 6чол).

-Шановні батьки, сьогодні у нас батьківські збори не такі як завжди.Сьогоді ми усі разом будемо ділитись своїм досвідом щодо теми зборів «Психологічні особливості підлітків». У нас буде працювати 4 творчі групи батьків.

2. Вправа «Давайте познайомимось»

« Я, ім.`я.., мати( батько) І.П.дитини хочу повідомити,що моя дитина….»

-Сьогодні ми будемо розглядати особливості підліткового розвитку.

Крім індивідуальних особливостей кожного школяра, потрібно враховувати і вікову психологію. Вік, який охоплює від 10-11 до 14-15 років, називають підлітковим. Ще його називають перехідним, критичним а в народі, жартома, ще й “телячим”. Це дуже відповідальний період у становленні особистості людини, а для батьків і вихователів — чи не найбільш складний.

-Саме у цьому віці відбувається перехід від дитинства до отроцтва і юності і пов’язані з цим переходом зміни в фізичному, психічному і соціальному відношеннях. В.О. Сухомлинський назвав цей період другим народженням людини.

“Першого разу народжується жива істота, другого разу — громадянин, активна, мисляча, діюча особистість, що бачить уже не тільки навколишній світ, а й саму себе. Першого разу людина заявляє про себе криком: “Ось я, дбайте, турбуйтесь, не забувайте про мене ні на хвилину, бережіть, сидіть, затамувавши подих, біля моєї колиски”.

Вдруге народившись, людина заявляє про себе зовсім інакше: “Не опікайте мене, не ходіть за мною, не зв’язуйте кожен мій крок, не сповивайте мене пелюшками нагляду й недовір’я… Я самостійна людина. Я не хочу, щоб мене водили за руку”.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка