Аналіз опитування слухачів курсів підвищення фахової кваліфікаціїСкачати 190,74 Kb.
Сторінка1/14
Дата конвертації24.03.2020
Розмір190,74 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14
    Навігація по даній сторінці:
  • 156 осіб

ІНФОРМАЦІЯ

про результати опитування слухачів курсів ПК

у період навчання з 09.01 по 02.02 (фахові курси ПК для учителів фізичної культури; учителів початкових класів)

та з 22.01 по 02.02.2018 року
Дата опитування: 02 лютого 2018 року.

Кількість груп: 8 груп.

Кількість респондентів: 156 осіб.

Фахові категорії: учителі української мови і літератури, німецької мови, біології, хімії, природознавства, екології, фізичної культури, початкового навчання, заступники директорів з НМР, бібліотекарі закладів освіти, вихователі-методисти ДНЗ.

Форми курсового навчання: фахові (7), з проблеми (2).
Відділом моніторингу якості освіти розпочата робота зі створення програми моніторингу «Врахування освітніх запитів і якості проведення курсів підвищення фахової кваліфікації». На першому етапі проведення дослідження передбачено розроблення та апробацію анкети (вихідне опитування). На даний час відбувається апробація інструментарію.

Мета опитування – вивчення практичної спрямованості й результативності курсового навчання, освітніх запитів педагогічних працівників області.
У зазначений період відділом моніторингу якості освіти було опитано 156 осіб. 24 % із них мають педагогічний стаж понад 30 років, 26 % – у межах 20-30 років. Таким чином, 50 % слухачів курсів є дуже досвідченими, які критично сприймають та оцінюють отриману інформацію, а також є консервативними у сприйнятті та прийнятті змін в освітньому процесі, новим підходам до організації освітнього процесу, навчання новим методам і прийомам. Розподіл слухачів курсів за категорією «педагогічний стаж»:

Слухачам курсів пропонували оцінити умови організації курсового навчання. На основі опрацьованих анкет виявилось, що 81% слухачів визначив їх комфортними, організацію освітнього процесу, середовища такою, що сприяла активному навчанню, 15% – зазначили, що умовами в цілому задоволені, однак є деякі зауваження, майже 4% слухачів не відповіли на це запитання. Зауваження слухачів: поліпшити умови проживання у гуртожитку, покращити забезпечення гарячою водою, відновити санаторій-профілакторій.

Відповіді слухачів курсів аналізувались щодо оцінювання ними змісту навчальних занять, відповідності освітній реформі, ознайомленню із новим методами, прийомами та техніками навчання дітей. 66% респондентів обрали відповідь «відповідали повною мірою», 27% – зазначили, що «здебільшого відповідала», 4% із опитаних мають зауваження. Результати проілюстровано гістограмою.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка