2 стор. Орієнтир №1 (001)Pdf просмотр
Сторінка1/84
Дата конвертації28.12.2018
Розмір0,66 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   842 стор. ОРІЄНТИР №1 (001)
2 стор. ОРІЄНТИР №3 (003)

ВІДДІЛ ОСВІТИ ДЗЕРЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


ОРІЄНТИР

МІСЬКИЙ МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ

Інформаційно-
методичний вісник
№ 10 (010)
ТРАВЕНЬ 2015
Педагогічна діяльність відкриває простір для творчості й новаторства, для народження перспективного досвіду й збагачення педагогічної науки завдяки його вивченню та узагальненню.
Найчастіше педагогічний і соціально-педагогічний пошук будується на основі або під безпосереднім впливом конкретного перспективного досвіду. Оскільки ефективно запозичувати його можливо тільки творчо, то освоєння досвіду перетворюється на його переробку, модифікацію, по суті, в процес вироблення на основі відомого зразка свого, авторського варіанту.
Перспективний педагогічний досвід визначає зміст освіти, істотно впливає на форми і методи, організаційну структуру педагогічного процесу.
Саме тому проблеми вивчення, узагальнення й поширення перспективного педагогічного досвіду стають одними з найважливіших задач для всіх педагогічних колективів.
Уважне, дбайливе ставлення до накопичення, узагальнення і популяризації перспективного педагогічного досвіду сприяє становленню і розвитку професійної майстерності освітян - найважливішого чинника високої якості освіти.
Аналіз діяльності навчальних закладів міста свідчить, що чимало педагогічних колективів, керівників, вихователів, учителів мають вагомі набутки й цікаві ідеї, апробовані системи роботи за різними напрямками.
Проте, як свідчить практика, вивчення, узагальнення й опис ППД є одним з найскладніших напрямків у діяльності методичних служб на всіх рівнях.
Врахувавши запити керівників і педагогів, пропонуємо коментарі до визначення основних структурних позицій перспективного педагогічного досвіду, які побудовані за рекомендаціями відомих сучасних вітчизняних і зарубіжних науковців, керівників і педагогів навчальних закладів.
Випуск адресовано директорам, їх заступникам, методистам, педагогічним працівникам.

Скрипниченко Н.А., завідувач ММК

Каталог: ORIENTIR


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   84


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка