2. Обмін інформацієюСкачати 42,02 Kb.
Дата конвертації30.04.2019
Розмір42,02 Kb.
ТипКартка
Ранкове коло

1.Вітання

- Доброго ранку , сонечко ясне!

Доброго ранку, небо прекрасне!

Доброго ранку тобі і мені!

Доброго ранку усім на Землі!

(Діти стоять у колі)

- Діти, ви любите подорожувати?

2. Обмін інформацією

- Що ви візьмете з собою у подорож?

(вчитель передає «шляпу» з картками по колу, учні достають одну картку , озвучують , що там намальовано і пояснюють: «Я візьму у подорож йод – на випадок, якщо травмуюся», «Я візьму у подорож консерви – на випадок, якщо заблукаю у лісі і зголоднію», «Я візьму у подорож купальник – на випадок, якщо поряд буде протікать річка і мені захочеться викупатися», «Я візьму у подорож компас, якщо заблукаю у лісі, то зможу знайти дорогу додому», …)( картки: кросівки, зубна паста, рушник, капелюх, рюкзак, спальний мішок, пляшка з водою, сірники, олівець, папір туалетний, светр, м’яч, ложка, ніж, хліб, сало…)

3. Спостереження за погодою

-Раз ми зібралися у подорож, то давайте згадаємо яке сьогодні число, день тижня, мясяць? Поглянемо на вулицю. Чи погодні умови дозволять нам подорожувати?(Повідомлення «Синоптиків»)4. Повідомлення

11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН надійшло звернення, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням довкілля: «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами».

У 1972 році у Стокгольмі відбулася Всесвітня конференція із захисту довкілля, на якій були присутні повноважні представники 113 держав. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення Всесвітнього дня охорони довкілля 5 червня.Де́нь довкі́лля — свято України. Відзначається щорічно в третю суботу квітня. Кожного року визначається тема, під якою відбуваються заходи до Дня охорони довкілля.

  • 2018 - "Бій забрудненню пластиком" (англ. Beat Plastic Pollution)

2017 — «Єднання людей і природи - в місті і селі, від полюсів до

День Землі (англ. Earth Day) — назва, яку використовують щодо різних заходів, що їх проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля.

Також «День Землі» — громадянська ініціатива, відкрита для приєднання будь-яких людей, груп і організацій.

Є два основні періоди проведення Днів Землі — у березні (ближче до весняного рівнодення) і 22 квітня. Крім того, окремі активісти й ініціативні групи планують і проводять заходи до Дня Землі ближче до моменту літнього сонцестояння, щоб максимально використовувати теплу погоду і вільний час людей.


  • 4. Об’єднання в групи

- У вас є картки, об’єднайтесь у групи за необхідність речей у подорожі «Їжа», Одяг і взуття», «Предмети гігієни та здоров’я», «Туристичний набір»

5. Робота в групах

Учні підходять до столів з надписами «Їжа», Одяг і взуття», «Предмети гігієни та здоров’я», «Туристичний набір»  • Відгадайте назву міста, куди ви вирушите у подорож і отримайте квиток.

А) Одне з найбільших і найстаріших міст Європи. Місто, яке було засновано понад 1550 років на берегах найбільшої річки України трьома братами і сестрою. Місто, в якому побудована найбільша кількість церков та храмів, є най унікальніший пам’ятник давнини «Золоті ворота», а  Софійський собор — та Києво-Печерська лавра внесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. (Київ)

Б) Місто - порт, розташоване в гирлі річки Інгул, де вона впадає до Південного Бугу, за 65 кілометрів від Чорного моря.  Це найстаріше місто на території України, що згадується в писемних джерелах виникло завдяки кораблебудуванню, в назві якого заховалося імя хлопця (Миколаїв)В) Місто, є найменшим обласним центром країни, засноване у ІX столітті, розташоване біля підніжжя Карпат на кордоні зі Словаччиною. Протяжність міста з півночі на південь — 12 км, зі сходу на захід — 5 км. Воно потопає в парках і скверах, серед яких: ботанічний сад (загальнодержавного значення), 10 парків-пам'яток садово-паркового мистецтва, а також дві ботанічні пам'ятки природи й дві гідрологічні пам'ятки природи. Береги річки, де воно розбудоване, пов'язують 7 мостів: 4 пішохідно-транспортних, 2 пішохідні та 1 залізничний. А в назві річки, як і в назві міста, є назва плазуна. (Ужгород)

Г) Місто, історичний центр якого занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті розташована найбільша кількість пам'яток архітектури в Україні. У 2009 році йому надано звання Культурної столиці України. Назва місту дана в честь сина, засновника короля Данила. Упродовж своєї історії вона жодного разу не змінювалася. Його ще називають «Королівське місто», «Перлина корони Європи», «Місто-музей», «маленький Париж», «місто сплячих левів»..У назві сховався цар звірів.(Львів)

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка