1. Загальні положенняPdf просмотр
Сторінка1/20
Дата конвертації10.08.2020
Розмір0,59 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


2
ЗМІСТ
ВСТУП
1. Загальні положення.
2. Порядок планування та організація проведення відкритих занять, взаємовідвідування та контрольних відвідувань на кафедрі.
3. Основні рекомендації до методики проведення занять.
3.1. Методика проведення лекційних занять.
3.2. Методика проведення семінарських занять.
3.3. Методика проведення практичних занять.
3.4. Методика проведення лабораторних занять.
4. Критерії оцінки та аналізу відвіданого заняття.
Додатки.


3
Постійне удосконалення методики викладання навчальних дисциплін повинно супроводжуватися педагогічним контролем і, насамперед, проведенням відкритих занять та організацією взаємних і контрольних відвідувань.
Відкриті заняття та взаємовідвідування є,
по-перше, однією з основних форм методичної роботи кафедри та викладача, що має на меті вдосконалення методики проведення занять, підвищення педагогічної майстерності, обміну досвідом роботи тощо; по-друге, компонентом атестації науково-педагогічних працівників при заміщенні вакантних посад, обранні викладачів за конкурсом або при продовженні дії контракту, присвоєнні вчених звань, що проводиться з метою активізації їх творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання; по-третє, важливим методом у системі управління вищим навчальним закладом, в системі контролю, з метою встановлення відповідності змісту заняття вимогам робочого навчального плану, робочої програми, організаційно- методичних форм проведення заняття, встановлення ступеня підготовленості викладача до занять.
Дані
Методичні рекомендації підготовлені з метою
ознайомлення науково- педагогічних працівників з алгоритмом поетапної підготовки до занять (лекційних, семінарських, практичних та лабораторних занять), вимогами щодо структури та характеристики основних етапів їх проведення, критеріями їх оцінки в процесі взаємних і контрольних відвідувань та аналізу відкритих занять.

Каталог: uploads


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20


База даних захищена авторським правом ©pedagogi.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка